INDEX  ::

NAŠA ŠKOLA U PROJEKTU "ŠKOLE ZA AFRIKU"

Ove godine naša se škola uključila u Unicef-ov projekt „Škole za Afriku“. Projekt je odgojno-humanitarnog karaktera. Naime, zajedno s 193 škole u Hrvatskoj, organiziramo akcije za prikupljanje sredstava kako bi pomogli graditi škole djeci u Etiopiji.

Utorkom od 16.30 na radionicama za učenike i roditelje izrađivali smo predmete koje ćemo prodavati za pomoć djeci Ruande.

Pokazali smo se uspješnim trgovcima na Sajmu igračaka i zajedno s donacijama u prosincu prikupili 1583,35 !!!

9. prosinca smo održali vrlo uspješan BOŽIĆNI SAJAM! Bili smo vrijedni, bilo je svega. Sav prihod od prodaje bit će uplaćen za djecu Ruande. Zahvaljujemo se i veselimo vašem odazivu! Sretna Vam i uspješna nova godina i uživajte u nadolazećim blagdanima.

Što su sve napravili naši učenici i roditelji te kako je bilo na Božićnom sajmu možete vidjeti ovdje.

Više o UNICEF-ovom projektu "ŠkoLe za Afriku možete saznati na slijedećim web stranicama:
LINK 1
LINK 2
ili možete na svoje računalo preuzeti službeni dokument u pdf formatu.