DAN SPORTA - 27.05.2015.
(klikni na fotografiju za web album)

Po prvi smo puta ove školske godine, u srijedu 27. svibnja, sukladno Godišnjem planu i programu rada škole, organizirali nenastavni dan posvećen sportu.Sudjelovale su sve učenice i učenici škole, kao i sve učiteljice i učitelji . Program je započeo u 8 i trajao do 14 sati, a većina se sportskih susreta događala na vanjskim školskim sportskim terenima.

Učenice i učenici razredne nastave mogli su sudjelovati u turniru graničara i štafetnim igrama,dok su starije učenice i učenici sudjelovali u malom nogometu, graničaru, odbojci i akrobatskom rock and rollu.

Prije dodjele diploma i pehara pobjedničkim ekipama,posjetili su nas igrači druge postave NK Dinamo zajedno s njihovom maskotom, Plavkom ,koji je ujedno bio i najveća atrakcija.

Svi su se učenici mogli okrijepiti cedevitom, a lijepo vrijeme nas je pratilo tijekom sportskih druženja.
Druženje smo završili čišćenjem okoliša škole.

Zaista prekrasan sportski dan!