Maske 2014. u Muzeju grada Zagreba
maske
(klikni na fogotrafiju za web album)
Učenici 2.ab produženog boravka i viši razredi naše škole sudjelovali su na natječaju MASKE 2014. Natječaj je organizirao Muzej grada Zagreba i Centar za kulturu i informacije Maksimir, a maske su bile izložene u Muzeju grada Zagreba od 02. do 09. 12. 2014.

Na temu LICA SA SPOMENIKA učenici su izradili svoje maske. Viši razredi pojedinačne,a 2.ab boravak skupnu masku kralja Tomislava. U radu su ih vodile profesorica Neda Golubić i učiteljica Nevenka Dimač. Izložene su fotografije maskiranih učenika. Izložba MASKE u Muzeju grada Zagreba ima tradiciju od 2000. godine, a naša škola sudjeluje gotovo od samih početaka. Svake godine ovaj projekt okupi veliki broj škola sudionica.

Sudionici natječaja (cijeli 2.ab/PB, 5.a: Viktorija Rukavina, Ema Boca, Tin Oštro, Lina Kaleminec, Nika Popov, Borna Čimić, Luka Gjurin, Davor Rinčić, Lea Kozina, Lana Luzarin, Ivan Dosanec, Nadja abić, 5.b: Ema Grdulić, Lea Kozic, David Ćuk, Jakov Tuteković, Marin Borevković, Nadja Bobić, Valnea Ramljak, Rajna Pavlina, Luka Debeljak, Juraj Ilić, Ira Domjanović, Filip Dominikuš, Lucija Kos, an Jambrek, Luka Borna Pavičević, Dominik Trnski, Patrik Gracin, Matija Ptičar, Ivan Maček, Fran Jelavić, Noa Matek, 6.a: Zdenko Mihić, Martin bekavac, Filip Mandić, 6.b: Klara Perica, Ema Slišković, Gracija Zornberg, Mija Furlan, 6.c: Lucija Majić, 7.c: Leon Ivšek, Ivan Josip Jurić, Borna Rački, Vili Leskovčak, 8.b: Karla Špiranec, Karlo Franc, Karlo Bilović) mogli su besplatno razgledati izložbu i stalni postav muzeja.

Svim učenicima čestitamo na radu i sudjelovanju!
Profesorica Nedjeljka Golubić i učiteljica Nevenka Dimač
[na vrh stranice]