100. DAN ŠKOLE
(klikni na sliku za povećanje iste)

11.2.2016. učenici i djelatnici škole Voltino a posebno naši boravkaši i njihove vrijedne i kreativne učiteljice obilježili su 100. dan škole (E-twinning projekt Udruge učitelja Zvono).

Projektnom danu prethodio je čitav niz pripremnih aktivnosti, a toga dana nastava učenika 1.-4. razreda je bila na kreativan način usmjerena na broj 100… Utrka na 100 metara, sakupljanje 100 čepova za humanitarni projekt po svakom razredu, slanje 100 razglednica za 100 škola u projektu, origami torta sa 100 dijelova i 100 lijepih misli, piramida od 100 buhtli… (pogledajte opširniji prikaz)

Čitav događaj ovjekovječio je fotoaparatom gospodina Šime Strikomana, koji je izradio svoju 504. milenijsku fotografiju upravo na školskom igralištu naše škole.

Mmilenijsku fotografiju možete skinuti na svoje računalo - ovdje.