BOŽIĆNA HUMANITARNA AKCIJA
(klikni na fotografiju za web album)
Još jedno dojmljivo druženje s veselom dječicom, štićenicima Doma za nezbrinutu djecu koji vode Karmelićanke na Vrhovcu, imale su učiteljice, vjeroučitelj, ravnateljica i učenici naše škole u četvrtak, 10.12.2015. u njihovim prostorijama. Puno radosti, pjesme uz gitaru, crtanje, čitanje, igranje društvenih igara, izrada prigodnih čestitki, izrada narukvica... Sve su to aktivnosti koje su učinile da druženje bude ugodno i veselo. da je najveća radost zaiskrila u dječjim očima kad smo im uručili sve brižno prikupljene i upakirane darove... knjige, lutke, autiće, društvene igre, bojice, plišance, odjeću... sve što ste od srca vrijedno donosili u školu prošlih tjedana.
Druženje se nastavilo zajedničkim odlaskom u kino Branimir centar na projekciju novog crtića - Snoopy i Charlie Brown.
Svima koji su na bilo koji način pomogli da ova humanitarna akcija već niz godina zaživi u našoj školi upućujemo veliko HVALA, a fotografije u prilogu ispričat će vam ostatak priče.