100 DANA ŠKOLE
100. dan škole je dan kada se vesele svi. Taj dan se na malo drugačiji način slavi 100. dan u školi. Dan kada svi učenici i učitelji pokazuju kako se škola na 100 načina voli! Naša škola je i u ovom projektu (eTwinning projekt Udruge učitelja Zvono autorice Sandre Vuk) sudjelovala uspješno te, kao i uvijek, svim svojim znanjima i srcem radosno! Bilo je tu svega, od igre do smijeha, od znanja do pjesme, i to sve na 100 načina. Od početka do kraja dana na stotu je sve bilo, i kao takvo učenicima se svidjelo.
Učitelji sada marljivo izvješća pišu u iščekivanju novog 100. dana škole.
Zahvaljujemo svim učenicima i učiteljima na kreativno osmišljenom 100. danu škole.
Aktivnosti povodom 100 dana škole pročitajte ovdje, a fotografije projekta možete vidjeti ako kliknete na fotografiju iznad ovog teksta.

Još toga o aktivnostima naših učenika može pronaći na:
- web stranicama Zagorje Internationala (1)
- web stranicama Zagorje Internationala (2)
- web stranici Udruge zvono
- Facebook stranici Hrvatske pošte