PROJEKT ETHIKA

Učenici 1.c, 2.a/b PB, 2.c, 4.c i 6.a sa svojim učiteljicama uključili su se u ovoj školskoj godini u PROJEKT ETHIKA - Etičko obrazovanje i učenje o vrijednostima u vrtićima i školama s Udrugom MALA FILOZOFIJA iz Zadra, financiran od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Projekt su završili 12.6.2017. s ETIČKOM AKCIJOM - humanitarnim koncertom i izložbom.
Grupa PRAVILA IGRE prepoznala je vrijednost projekta i poklonila našim gostima - prijateljima: Udruzi OZANA, Udruzi DOBRA VOLJA, djeci Doma Sestara Karmelićanki i djeci Afrike te učenicima, roditeljima, prijateljima i djelatnicima škole koncert, a oni koji su sudjelovali u projektu prisutne su počastili izložbom.

S obzirom da je koncert bio humanitarnog karaktera, ulaznica je bila prehrambeni ili higijenski predmeti koji će biti darivani našim prijateljima - gostima.

Pogledajte naš mali prilog o cijeloj etičkoj akciji. Uživajte kao što smo uživali i mi!

Hvala svima koji su na bilo koji način pomogli i podržali našu akciju!