PREDSTAVLJANJE FILATELISTIČKOG PRIRUČNIKA
30.5.2017. je u OŠ Voltino održano predstavljanje filatelističkog priručnika za učenike gospodina Ivana Librića.

Uz nazočnost uvaženih gostiju iz ureda gradonačelnika, Hrvatske pošte, Hrvatskog društva olimpijske filatelije, učenika i učitelja škole i zainteresiranih filatelista, gospodin Librić je, uz prigodan program, predstavio filatelistički priručnik koji će mnoge učenike širom lijepe naše korak po korak uvesti u osnove filatelije - taj zanimljiv svijet poštanskih maraka i žigova što je mnogim učenicima razredne nastave naše škole kroz radionice i izvannastavnu aktivnost postalo i omiljeni hobi.

Učenici su u malom filatelističkom kvizu pokazali zavidno znanje te su stoga prigodno nagrađeni.

Veselimo se nastavku druženja sa gospodinom i gospođom Librić te novim filatelističkim radionicama uz novi priručnik o filateliji!!!