100 DAN ŠKOLE
12.2.2018. proslavili smo 100. dan od početka školske godine. Projektom "100. dan škole" taj dan bio je poseban u mnogim razredima. Projekt je pokrenula učiteljica Sandra Vuk i UHURN Zvono, a neki naši učitelji priključili su mu se i na eTwinning platformi. Naša škola u projektu sudjeluje već četvrtu godinu. U mnogim razredima provodi se tada niz aktivnosti kojima je glavna brojka ili riječ STO. Računalo se, vježbalo se, smišljalo se, fotografiralo, crtalo i igralo na 100 načina. U suradnji s Malom radionicom filatelije, uz donaciju Hrvatske pošte, stiglo je 100 dopisnica na 100 adresa žigosanih prigodnim žigom projekta kojeg je izradio gospodin Ivan Librić. Već tradicionalno je baka Fanika dobila čestitku za svoj 103. rođendan koju su sa 100 maraka ukrasili Mali filosi, a potpisali svi boravkaši uz prigodni tekst. U auli škole projekt je najavljen prigodnom instalacijom koju su zajedničkim snagama izradile vrijedne ručice Školice heklanja "Cvijetak", Čuvara zavičajne baštine, boravkaši 1.c i 3.ab uz svesrdnu pomoć mama i baka volonterki.

Još jednom koristimo prigodu da svim učenicima i djelatnicima čestitamo 100. dan u ovoj školskoj godini i zaželimo im puno uspjeha do kraja školske godine. Također zahvaljujemo svim suradnicima i donatorima koji su omogućili da se mnoge ideje provedu i učine 100. dan ljepšim i zanimljivijim.

Nevenka Dimač