DAN ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE
17.10.2017. obilježili smo prigodnom svečanošću DAN ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE - DAN KRUHA.

Cijela je škola mirisala po ukusnom domaćem kruhu, pecivima i kolačima.
Priča o kruhu počinje sićušnim zrnom žita... hrani ga i miluje sunce i plodna zemlja, poje ga kiše, siju ga, njeguju i žanju vrijedne ruke, usitnjava mlin pa iz brašna, vode, soli, kvasca vrijedne ruke mijese u kruh naš svagdašnji.
Zahvalni smo na onome što nam plodna zemlja daje, a ljudska ruka donosi na stol pred nas.

Znajući da uvijek ima potrebitih, i ove godine smo prikupili prehrambene namirnice kojima smo pomogli naše župljane, korisnike pučke kuhinje pri župi Sv. Josipa na Trešnjevci kao i korisnike udruge "Dobra volja".

Zahvaljujem svima vama koji ste se odazvali našem pozivu za humanitarno djelovanje i ponovo pokazali svoje veliko srce!
Ravnateljica škole Jasna Horvat