SVJETSKI DAN ŠKOLSKOG MLIJEKA
U mjesecu rujnu, učenici 3. a, 3.b i 3. c obilježili 18. Svjetski dan školskog mlijeka na Bundeku. Svojim vrijednim ručicama, u produženom boravku, izradili su grupni likovni rad na temu "Jumbo šalice za mlijeko sa slamkom".
Veseli učenici trećih razreda sa svojim učiteljicama Jasminkom, Sanjom i Miretom, uvježbali su pjesmicu "Kad si sretan" na jeziku životinja koje daju mlijeko. Svojim nastupom razveselili su mnogobrojnu djecu iz zagrebačkih vrtića i škola.
Nakon nastupa, uslijedilo je druženje uz štand Vindije, Dukata i ostalih proizvođača mliječnih proizvoda. Učenici su se zasladili zdravim mliječnim obrokom.
Za nagradu svaki je učenik dobio majicu koja će ga podsjećati na taj dan.
Zahvaljujemo se učenicima koji su sudjelovali i dostojno predstavili našu školu. Nadamo se da će redovito piti mlijeko i tako doprinositi što boljem osobnom zdravlju.
Učiteljice: Jasminka, Sanja, Nevenka i Mireta