PROJEKT KAYAKING HEALTH BENEFITS – ACTIVE CHILDHOOD
Erasmus+ najveći je program Europske unije za obrazovanje, osposobljavanje, mlade i sport te obuhvaća razdoblje od 2014. do 2020. godine. Obuhvaća sve europske i međunarodne programe i inicijative Europske unije u području obrazovanja, osposobljavanja, mladih i sporta. Naša škola nosi oznaku "Europska e-twining škola".

Uključili smo se (učenici 4. i 5. razreda) u projekt "Kayaking health benefits – active childhood" Kajakaškog saveza grada Zagreba i partnera Kajakaške zveze Slovenije, Kajakarske Federacije na Makedonija i Kajakaškog saveza Bosne i Hercegovine.

Opći cilj projekta je promicanje dobrovoljnih aktivnosti u sportu (volonterstvo), jednake mogućnosti i svijest o važnosti zdravlja i zdravih navika, kao i tjelesne aktivnosti koja poboljšava zdravlje i jednak pristup sportu za sve.
Prvi kamp održan je protekli vikend na opće veselje i zadovoljstvo naših učenika. Zahvaljujemo Kajakaškom savezu grada Zagreba što su nas uključili u projekt i jedva čekamo drugi kamp.

Snježana Crneković, učiteljica raz. nastave