VRIJEDNA DONACIJA TVRTKE KONČAR
Tvrtka KONČAR sa sjedištem u Baštijanovoj ulici u neposrednoj je blizini naše škole, a ono što ih je prije pola stoljeća povezalo je ime narodnog heroja iz 2.svj.rata RADE KONČARA koje je u prvom periodu od svog osnutka nosila i osnovna škola Voltino.
Česta je tada bila suradnja učenika i učitelja škole sa djelatnicima tvrtke posebno prilikom svečanosti obilježavanja važnih državnih praznika.
Nakon dugog perioda ponovo surađujemo!!!
Naime, gospodin T. Crnarić, jedan od rukovoditelja tvrtke, a ujedno i djed naših učenika, ponudio je 50-tak komada kvalitetnog i malo korištenog namještaja iz otpisa tvrtke: ormara raznih dimenzija koji bi mogli pomoći uređenju naših učionica.
U ime svih djelatnika škole sam zahvalila i prihvatila donaciju te smo kroz dva subotnja prijepodneva ormare dopremili u školu zahvaljujući vrijednim učiteljima, domarima i pripravniku pedagogu. Koliko su korisni nije potrebno posebno navoditi!!!
Veselim se nastavku suradnje uz zahvalu KONČARU od svih djelatnika škole!

Ravnateljica škole Jasna Horvat