OTVORENJE RADIONICE UČENIČKE ZADRUGE
U utorak 24.10.2017. kao što je bilo najavljeno otvoren je novouređeni tavanski prostor škole - radionica naše učeničke zadruge. Uz zakusku i zahvalu svima koji su pomogli da taj prostor zaživi okupljeni roditelji, učiteljice,tehničko osoblje te učenici zadrugari i volonteri prionuli su na posao te su prikupljene odjevne predmete pregledali, razvrstali, odvojili one koje će donirati potrebitima i one koji će poslužiti za recikliranje tj. stvaranje novih unikata.

Iznimno zadovoljna odzivom na prvo druženje,pozivam vas na drugu radionicu učeničke zadruge Voltino 7.11.2017. od 16 do 18 sati: učimo osnove šivanja i krojenja no možete s nama i heklati ili se baviti kreativnim recikliranjem odjeće i obuće.
Ravnateljica škole Jasna Horvat