Uspjeh naših učenika na Međuškolskom natjecanju u plivanju

I ove školske godine naši su učenici ostvarili izvrsne rezultate na ovogodišnjem međuškolskom natjecanju u plivanju koje se održalo 9.11. 2021.g.

Učenici koji su sudjelovali na natjecanju su: Vito Polanšćak 8.c, Roko Šego 8.a, Fran Ožvald 7.c, Marin Šupljika 8.c, Gabrijel Njire 5.b, Vid Buban 4.a.
Čestitamo našim učenicima na odličnim rezultatima.

Ovdje možete pogledati rezultate Međuškolskog natjecanja plivanja za dječake, 9. studeni 2021.

Uspjeh učenika Vita Polanšćaka

Učeniku naše škole, Vitu Polanšćaku, najiskrenije čestitamo za postignut vrlo značajan i uspješan rezultat.

Naime, Vito je osvojio 3. mjesto na ovogodišnjem 49. plivačkom mitingu "Mladost 2021" ujedno dio HEP GRAND PRIX natjecanja HPS-a u sezoni 2020./21. i ujedno postigao KADETSKI REKORD RH!

.

Tradicionalni 49. Miting "Mladost 2021" i ove godine predstavlja jedno od najzanimljivijih plivačkih natjecanja, uz nastupe svih naših reprezentativaca te jakih reprezentacija, očekuju se nastupi plivačica i plivača iz Italije, Slovačke, Slovenije, Srbije i BIH.

Ovdje možete pogledati rezultate 49. plivačkog mitinga "Mladost 2021".