Ponos naše škole!

Učenice Dora Šmaguc, Klara Miličić i Beatrice Pletikos ove su školske godine predstavljale našu školu na državnim natjecanjima.

Dora je učenica 7. a razreda i sudjelovala je na Državnom natjecanju iz povijesti u Puli, a natjecala se i na županijskim natjecanjima iz hrvatskog jezika, matematike, geografije i kemije.
Beatrice je učenica 8.a razreda i natjecala se na Državnom natjecanju iz njemačkog jezika u Požegi, a sudjelovala je i na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika.
Klara je također učenica 8. a razreda, sudjelovala je na Državnom natjecanju iz engleskog jezika u Dubrovniku, a natjecala se i na županijskom natjecanju iz povijesti.
Osim što su dostojno predstavile našu školu, učenice su posjetile najvažnije znamenitosti Dubrovnika, Pule i Požege, sklopile nova prijateljstva i lijepo se družile.

Zahvaljujemo našim učenicama (također i mentorima: G. Barišić Lazar, M. Strahija i M. Sučević ) što su predstavile našu školu na najbolji način – uzornim ponašanjem i znanjem, te im čestitamo na postignutim rezultatima!